Neden Biz? - Anatolia Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Neden Biz?

Üniversite Yurt döneminin huzurlu ve mutlu geçmesi Gençlerin hem kendi gelecekleri, hem de ülke geleceği açısından tahsil hayatlarını doğrudan etkileyen bir dönemdir. Bu sebeple barındıkları kurumdan alacakları hizmet kalitesi oldukça önemlidir. On altı yıldır hizmet vermekte olduğumuz TC. G.S.B.  ANATOLİA ÖĞRENCİ YURTLARI Türkiye’nin ilk ve tek İSO Kalite Belgeli Yurdudur. İdari Personelimiz Yurt Yönetimi konusunda tam donanımlı, branşlarında gereken tüm eğitim ve seminerleri almış uzun yıllar Yurt İdareciliği yapmış kişilerden oluşur. Yönetici kadromuzun tamamı MEB’in hizmet içi seminerlerine katılmış olup,  öğrenci yurtları yönetimi konusunda gerekli her türlü sertifikaya sahiptir.
Öğrencilerimizin Beslenme ihtiyacını karşılayan Mutfak ekibimiz belgeli aşçılardan oluşur. Mutfağımız yemekhanemizin içinde açık mutfak olarak düzenlenmiş olup, pişen tüm yemekleri ve kullanılan malzemeyi öğrenciler devamlı görebilmektedirler.
Temizlik Personelimiz 24 saat kurumlarda hizmet vermekte olup öğrencilerimizin temizlikle ilgili sorunları anında çözülmektedir.
Öğrencilerin rahatı ve duygusal ihtiyaçları da göz önünde tutularak tüm çalışan personelimiz bayan ve tercihan evli ve çocuklu adaylardan seçilir.
Kurumumuz, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ile karşı karşıya olup, Tınaztepe kampüsüne giden ücretsiz öğrenci ringlerine 30 metre uzaklıktadır. Eğitim Fakültesine ve Tınaztepe kampüsüne 700 metre yürüyüş mesafesindedir.